Sıkca Sorulan Sorular

 1. Size güvenebilir miyim?
  Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.En ufak sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler ve memnuniyetiniz garanti altına alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan binlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.
 2. Hesaplar neden bu kadar ucuz?
  Biz hesaplarını satmak isteyen kullanıcılar ile iletişime geçip toplu satın alımlar gerçekleştiriyoruz.Sizlere minimum tutarda kar ile satıyoruz.
 3. Ömür boyu garanti nedir ?
  Hesap satın aldıktan hemen sonra değil aylar sonra bile hesapla ilgili sitemizden kaynaklı bir sorun yaşarsanız,hemen yeni ürünle değişim yapıyoruz.Sizi kesinlikle mağdur etmiyor 3. şahıslarla muhatap etmiyoruz.
 4. Nasıl ödeme yapabilirim ?
  Ödemelerinizi sitemiz üzerinden Paytr güvenli alışveriş alt yapısıyla kolayca yapabilirsiniz.
 5. Ürün ne zaman teslim edilir ?
  Beklemenize gerek kalmadan satın aldığınız an ürün otomatik teslim edilir.Teslimat bilgileri ve ayrıntılar site profilinize gelir ya da Canlı Destek üzerinden teslim edilir.
 6. İstediğim oyun sitenizde mevcut değil ?
  Lütfen Canlı Destek Birimimiz ile iletişime geçiniz istediğiniz oyunu belirtin.Dilediğiniz bütün oyunları size en ucuz fiyattan sağlayabiliriz.
 7. Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?
  Belirli hesap satın alımlarınızda cuzi miktarlarda indirim sağlanır.Detaylar için lütfen Canlı Destek Birimi ile iletişime geçiniz.
 8. Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?
  Evet ödemelerinizi Havale,EFT ya da Kredi Kartı,İnnial ile dilerseniz tek çekim dilerseniz komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlanarak yapabilirsiniz.