Dark Light

İptal ve İade

İptal ve İade Koşulları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. Bunun dışındaki teslimatı kargolu yapılan ürünlerin iadesi Kargo ile aldığınız ürünün size ulaştığı günü takip eden 14 (gün) gün içerisinde iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi [email protected] mail adresinden bize iletmeniz ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde Kargoyu gönderen firmaya geri göndermenizi rica ediyoruz. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmez. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz kargo ile size ulaşan orijinal faturasıyla (aksi halde iadeniz

işleme alınmayacaktır), paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve ambalajı açılmamış haliyle, sipariş numarası ve Firmamızın doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

CAYMA HAKKI DIŞINDAKİ İADE İŞLEMLERİ

Tüketicinin “Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı” sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki 14 gün içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. 14 günü aşan sürelerde iade kabul edilmemektedir. Dijital ürünler yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı tek kullanımlık, kopyalanabilir, yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünler cayma hakkını kapsamamakta ve iadesi kabul edilmemektedir.

Tiriniti

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close