Nasıl Kullanılır

Lisansınızı ve makrolarınızı nasıl etkinleştirirsiniz?

Makro Motorunu indirdikten sonra, size teslim edilen Lisans kodunuzu kopyalayıp “Activate License” butonuna bastıktan sonra açılan alana yapıştırın.
Makro Motorunda daha sonra tüm Makrolar ve Özellikler aktif hale gelecek, sorunsuz kullanıma hazır olacak!

Makro Motoru Temel Özellikleri

Macro Name : Seçtiğiniz makronun hangi slotta olduğunu ve ismini gösterir.
Load Macro   : Program içerisinde her bir oyun için hazır makrolar bulunmaktadır.Buraya tıkladığınızda tüm makroları ve ayarları görebileceksiniz seçim yapabileceksiniz.
X                        :  Önceden seçmiş olduğunuz makroyu yuvadan kaldırır.

Hotkey Menüsü    : F1-F2…’ gibi tuş bölümüne iki kere tıklayarak seçtiğiniz makrolar için tuş atayabilirsiniz.Bu tuş o slottaki makroyu “Açıp/Kapatmaya” yarar.
Run Key Menüsü : Oyun içerisinde aktif ettiğiniz makroyu kullanma tuşudur.İstediğiniz tuşu ayarlayabilirsiniz.Programın varsayılan ayarlarında oyun içerisinde
Left Mouse (Mouse Sol Tuşu) tuşuna basılı tuttuğunuzda No-Recoil (Silah Tepmeme) özelliği aktif halde ateş edecektir.


Change Profile  : Sevdiğiniz makro ayarlarını kayıt edebilir,Her oyun için ayrıca profil oluşturabilirsiniz. Buradan hazır ayarlarınızı seçebilir direk oyunuza başlayabilirsiniz.
Visit Website     : Offical Reseller olduğumuz siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Games Settings : Oyunların ve diğer önemli bilgilerin fare hassasiyetleri ve ayarları hakkındaki tüm ayrıntıları gösteren Oyun içi Ayarları sayfamıza yönlendirir.
Settings                : Makro ses  efektlerini kapatabilir.“Macro Parallel Execution” yani aynı anda birden fazla makroyu aktif etmenize yarayan özelliği seçebilirsiniz.