Dark Light

Nasıl Kullanılır

Lisansınızı ve macrolarınızı nasıl etkinleştirirsiniz?

Macro Motorunu indirdikten sonra, size teslim edilen Lisans kodunuzu kopyalayıp “Activate License” butonuna bastıktan sonra açılan alana yapıştırın.
Macro Motorunda daha sonra tüm Macrolar ve Özellikler aktif hale gelecek, sorunsuz kullanıma hazır olacak!

Macro Motoru Temel Özellikleri

Macro Name : Seçtiğiniz macronun hangi slotta olduğunu ve ismini gösterir.
Load Macro   : Program içerisinde her bir oyun için hazır macrolar bulunmaktadır.Buraya tıkladığınızda tüm macroları ve ayarları görebileceksiniz seçim yapabileceksiniz.
X                        :  Önceden seçmiş olduğunuz macroyu slottan kaldırır.

Sensitivity Menüsü  : Her silah için ayrı bir sensitivity belirlemenize yarayan ayar yeridir. Örneğin Silah macro aktifken çok fazla aşağıya kayıyor ise sensitivity’i düşürerek bunu dengeleyebilirsiniz.Silah çok fazla yukarı doğru kalkıyorsa sensitivity’i yükselterek dengeleyebilirsiniz. Kişisel olarak buna zaman ayırıp ayarları denerseniz en doğru sonuçları alırsınız.

Hotkey Menüsü    : F1-F2…’ gibi tuş bölümüne iki kere tıklayarak seçtiğiniz makrolar için tuş atayabilirsiniz.Bu tuş o slottaki makroyu “Açıp/Kapatmaya” yarar.
Run Key Menüsü : Oyun içerisinde aktif ettiğiniz makroyu kullanma tuşudur.İstediğiniz tuşu ayarlayabilirsiniz.Programın varsayılan ayarlarında oyun içerisinde
Left Mouse (Mouse Sol Tuşu) tuşuna basılı tuttuğunuzda No-Recoil (Silah Tepmeme) özelliği aktif halde ateş edecektir.


Change Profile  : Sevdiğiniz makro ayarlarını kayıt edebilir,Her oyun için ayrıca profil oluşturabilirsiniz. Buradan hazır ayarlarınızı seçebilir direk oyunuza başlayabilirsiniz.
Visit Website     : Offical Reseller olduğumuz siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Games Settings : Oyunların ve diğer önemli bilgilerin fare hassasiyetleri ve ayarları hakkındaki tüm ayrıntıları gösteren Oyun içi Ayarları sayfamıza yönlendirir.
Settings                : Macro ile ilgili ayarlar.Ses  efektlerini kapatabilir.“Macro Parallel Execution” yani aynı anda birden fazla makroyu aktif etmenize yarayan özelliği seçebilirsiniz.

 

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close